View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 17 aug 2010, 13:55:40
FemeEa's Avatar
FemeEa FemeEa este deconectat
Super Moderator Femeie moderator
 
Data înregistrării: 12 aug 2009
Locaţie: Bucuresti,
Mesaje: 93
Implicit Re: Atractie pentru un barbat taur casatorit

Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
in sfarsit mi-am gasit o prietena cu care sa pot vb cam tot ce am pe suflet ,i-ti multumesc ,nu am incredere in nimeni si nu discut cu nimeni despre viata mea intimam evitat sa-l sun luni,iar azi i-am dat un mes cu ora la care va fi gata paella ,o gateste un prieten de-al meu spaniol,la putin timp a trebuit sa-l sun ,trebuia cineva sa-i faca o plata si i-am comunicat ca aceasta se va face azi ,nu m-a lasat sa spun prea multe dar mi-a spus ca a primit mesajul meu si vb cand ne vedem ,am simtit in vocea lui ca abia asteapta sa ne vedem,sper ca nu m-am inselat nu prea am acest obicei
stiu ca e fffffffff atras de mine ,pt ca asa cum am mai zis am auzit cum inghitea in sec cand m-a luat in brate ,dar sper sa nu fie si indragostit ca asta chiar ca e naspa..........
ciudat e ca tot timpul cand vb eu ii spun de sotul meu pe care il si cunoaste ,insa el niciodata nu o pomeneste pe sotia sa.
nu stiu ce sa mai zic..............stiu ca e taur dar e tare ciudat sau nu mai inteleg eu semnele asa cum trebuie?
Salutare

Esti de-a dreptul haioasa. Sentimentele nu se pot controla, daca se indragosteste, atunci chiar dai de belele. Am observat ca barbatii Taurii sunt foarte sensibili si daca i se pune pata pe tine, nu te mai lasa in pace.

Acum poate suna ciudat, dar sotia lui e vie?
Nu vorbeste despre ea, pentru ca probabil nu vrea sa o implice in aceasta poveste.

Ai grija cu prietenul tau care face paella sa nu stie mai multe decat trebuie, sau sa faca probleme acolo unde inca nu sunt.

Astept vesti.
Răspuns cu citat