View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 17 aug 2010, 15:37:18
FemeEa's Avatar
FemeEa FemeEa este deconectat
Super Moderator Femeie moderator
 
Data înregistrării: 12 aug 2009
Locaţie: Bucuresti,
Mesaje: 93
Implicit Re: Atractie pentru un barbat taur casatorit

Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
draga mea acum am ajuns la biroul meu ,a fost k ......prietenul meu are singura pensiune cu specific spaniol si el este spaniol ..a stat cu noi la masa alaturi de mine(prietenul meu spaniol)si am discutat despre social in general,colegul meu nu a adus discutia despre rel noastra ,am vb numai de munca ,bineinteles ca eu am incercat sa vb si despre noi ,insa nu mi se raspundea ,facea cate o grimasa sau zambea .......ideea e ca mi-a facut o gramada de complimente in timpul discutiilor si a recunoscut ca nu e o fire atat de deschisa asa cum sunt eu ,am inteles acum mai multe decat oricand ,stiu ca simte mult mai m pt mine dar nu le rosteste ,nu stiu zau nu pot sa nu ma vad cu el ,lucram impreuna si chiar i-si face treaba si ma ajuta mult ,cred insa ca si el stie m m ca sigur cat e de periculos,cu toate astea a zis ca maine cum temina trece pe la mine la birou ........ce sa zic mai multe .........nu am cuvinte sa-ti zic cum ma priveste si ce inteleg din privirea lui mai ales ca mi-a zis ca nu trebuie sa-l cred .........
e tare ciudat ................dar placut ............
multumesc
Eu vad ca el o ia cu metoda pasilor marunti. Din ce in ce mai mult inclin sa cred ca e vorba de mai mult decat o simpla atractie fizica.

Barbatii, in general, nu se complica, daca vor doar o partida de sex, trec direct la actiune... colegul tau nu se grabeste, ceea ce ma duce la ideea ca nu este vorba doar de o aventura de o noapte din partea lui.

El lasa ca situatia sa evolueze de la sine, nu forteaza nimic...

Chiar nu zice nimic la apropourile tale? esti mai directa sau o iei pe ocolite?

ps: ii sclipesc ochii?
Răspuns cu citat