View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 21 aug 2010, 03:29:04
FemeEa's Avatar
FemeEa FemeEa este deconectat
Super Moderator Femeie moderator
 
Data înregistrării: 12 aug 2009
Locaţie: Bucuresti,
Mesaje: 93
Implicit Re: Atractie pentru un barbat taur casatorit

Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
ciudata treaba da de unde sa i se intinda capcana si totusi nu-l inteleg de ce face atatea pt mine ba chiar vine el si-mi ia actele ,nu cum ar trebui sa i le duc eu ,si multe altele ......nu ca mie nu-mi convine,dar nu vreau sa vina ziua sa-mi scoata ochii......azi ne-am vazut scurt a venit la mine dupa niste acte ,nu am vb altceva dar s-a uitat tot timpul fix in ochii mei ,cum sa-l mai inteleg pe omu asta?e minunat ca ma ajuta dar chiar nu vreau sa simta mai mult pt mine.......desi cred ca ai dreptate intr-o zi era suparat si cand a venit vb de fam noastre a zis ceva de genu:"barim sa creasca fata mare",i-mi pare sincer rau daca o duce asa in fam ,dar sper sa nu simta mai mult decat atractie..........

ps: i-ti multumesc ca esti alaturi de mine....
Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
asteptam sa-mi mai dai o parere ,nu am ami reusit sa vb prea multe cu colegul meu ,ne vedem mai tarziu ca avem ceva treaba la un dosar ,incerc sa fiu cat mai distanta dar e fffffff deranjat ca ma port asa ,revin cu detalii ..........sper sa nu ma mai priveasca atat de insistent ........
Buna draga Deucu
Am fost plecata din Bucuresti si de aceea nu ti-am raspuns.
Dar eram sigura ca ai scris tu...

Hmm, eu incep sa ma conving din ce in ce mai mult ca omul acesta simte ceva pentru tine si ma refer la ceva mai "complicat".

Chiar nu stiu cum se va incheia situatia aceasta, dar singurul lucru evident este faptul ca e precaut si in mod normal nu ar fi daca nu ar vrea ceva serios.

Din ce vad cred ca are si anumite probleme in familie...
Răspuns cu citat