View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 16:04:41
FemeEa's Avatar
FemeEa FemeEa este deconectat
Super Moderator Femeie moderator
 
Data înregistrării: 12 aug 2009
Locaţie: Bucuresti,
Mesaje: 93
Implicit Re: Atractie pentru un barbat taur casatorit

Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
nu stiu ce sa mai cred ,ieri i-am zis in gluma ca a trebuit sa ma sune in legatura cu o problema de servici si i-am zis ca stiu ca nu m-a sunat ca ii era dor de mine ,dar ori de cate ori zic cate ceva de genul asta se lasa o liniste mormantala,nu zice nimic si trece la subiecte de munca ,habar n-am ce sa zic e tare ciudat............
sincer mi-ar fi placut sa zica ceva sa stiu si eu ce e in creierasul lui,dar nu zice nimic si are acelasi comportament,e bun si ma ajuta cu toate .........
acum cred ca cea derutata sunt eu..........
Dar tu chiar ai curaj
El saracu' vad ca nu zice nimic, se simte incoltit.

Eu zic sa nu mai faci astfel de "jocuri" cu el, daca e sa fie indragostit de tine, mai mult ii "hranesti" acest sentiment, cine stie ce-si imagineaza, ca si tu il iubesti.

Citat:
Anterior postat de deucu Vezi mesajul
asteptam sa aud vesti de la tine dar pe semne ca iar ai plecat ,nu prea mai am ce sa zic ideea e ca e ffffffff intelegator cu tot ce-i zic si are acelasi comportament ba mai nou ma protejeaza de absolut toti si chiar ii mai si injura pe unii din clientii mei care ma enerveaza si de care stie ,nu stiu ce simte si e tare enervant ca nu reusesc nicicum sa vb cu el deschis despre asta ,tot timpul gaseste cate o nisa..............
Deucu eu ma tem ca am dreptate. Sfatul meu e sa stai la distanta si sa nu mai faci nici un fel de apropouri, este clar ca acest om nu este indiferent fata de tine si mi-e sa nu ii faci mai mult rau.

Sa zicem ca intr-o zi o sa vrea sa poarte o discutie pe care tu o tot cauti, te vei descurca cu realitatea, sa zicem ca te iubeste?
Răspuns cu citat